Płytki rustykalne 600 na 600

Model : HBF006
Rozmiar : 600 x 600 mm
Kolor : czarny
Materiał : porcelana
Grubość : 9,5 ± 0,3 mm
Obróbka powierzchniowa : polerowana
Absorpcja wody : <>

Szczegóły produktu

Te rustykalne podłogi z płytek wprowadzają industrialny wygląd, którego szukasz w swoim domu. Rustykalna porcelanowa płytka podłogowa ma realistyczny efekt betonu i doskonale nadaje się do renowacji kuchni, łazienek, korytarzy lub salonów. Czarny odcień, rustykalne podłogi z płytek wykonane z trwałej porcelany, mogą być stosowane w całej rodzinie.


Parametr P roduct

Materiał

Porcelana

Model

HBF006

Powierzchnia

Matt

Kolor

Szary

Grubość

9,5 ± 0,3 mm

Rozmiar

600 x 600 mm

Absorpcja wody

<>

600 by 600 Rustic Tile Flooring

600 by 600 Rustic Tile Flooring

600 by 600 Rustic Tile Flooring


W tym sezonie przedstawiamy naszą czarną rustykalną płytkę, która wprowadza duszną i mroczną atmosferę do dekoracji Twojego domu. Te matowe rustykalnie wyglądające płytki przyjmą industrialny styl. Ta matowa rustykalna płytka jest wykonana z porcelany szkliwionej, z naturalnym efektem matowym i realistycznym wzorem starzenia się kamienia. Dzięki temu są one bardzo odpowiednie do tworzenia zdrowia i dbania o naturalny wygląd w przestrzeni całej rodziny.

Te czarne rustykalne porcelanowe płytki podłogowe można stosować na ścianach i podłogach, aby stworzyć dla Ciebie ponure płótno. Mieszając z uzupełniającymi się czarnymi kafelkami mozaiki, spróbuj dodać więcej osobowości i zainteresowania swojemu projektowi dekoracji wnętrz. Te rustykalne porcelanowe płytki podłogowe mają matowe wykończenie i klasę antypoślizgowości R10, co czyni je idealnymi płytkami podłogowymi do łazienki.

FAQ

01 P: Czy mogę dostać próbkę? jak za to zapłacić?

Odp .: Tak, bezpłatna próbka w małym rozmiarze (10x10 cm) jest dostępna z odbiorem frachtu lub opłacona z góry.

02 P: Jak złożyć zamówienie?

Odp .: Możesz wysłać do nas wiadomość e-mail, lepiej byłoby podać więcej szczegółów dotyczących realizacji Twojego żądania, takich jak rozmiar, rodzaj, ilość, materiał itp., Następnie możemy wykonać PI dla zamówienia.

03 P: A co z terminem płatności?

Odp .: 30% T / T z góry, saldo przed wysyłką; może również zaakceptować Western Union i nieodwołalne akredytywy na oczach.

04 P: Kiedy możesz dostarczyć?

Odp .: Nasza fabryka ma zapasy produktów w przeważającej części 80%, możemy je dostarczyć w ciągu 7 dni, jeśli nie, to będzie 15 ~ 20 dni po otrzymaniu depozytu.

05 P: Jak zapewnić jakość?

Odp .: Bezpłatna próbka będzie w stanie zweryfikować naszą jakość, a także przeprowadzamy staranną i ścisłą kontrolę podczas produkcji, również przed załadunkiem, i prześlemy raport z testu w celu sprawdzenia, czy klient potrzebuje.

Zapytanie