Rustykalna płytka ścienna

Model : HM3661LA
Rozmiar : 300 x 600 mm
Grubość : 10 ± 0,2 mm
Obróbka powierzchniowa : rustykalna
Absorpcja wody :> 10%

Szczegóły produktu

Te rustykalne płytki ścienne wprowadzą luksus do łazienki, kuchni, korytarza lub salonu. Te domowe płytki ścienne są wykonane z trwałej ceramiki, z realistycznym wzorem marmuru, naprawdę przyciągają wzrok! Te wielkoformatowe płytki ścienne o rustykalnym wyglądzie o wymiarach 300 x 600 mm mają realistyczną teksturę, antypoślizgową powierzchnię i naturalną matową powierzchnię. Płytki ścienne do domu z serii zawierają serię naturalnych kolorów.


Parametr P roduct

Model

HM3661LA

Rozmiar

300 x 600 mm

Absorpcja wody

> 10%

Grubość

10 ± 0,2 mm


Rustic Wall Tile

Rustic Wall Tile

Rustic Wall Tile


Jak wygląd natury? Te rustykalne płytki ścienne są idealne do naturalistycznych rozwiązań do tworzenia stylów spa w łazienkach, kuchniach, salonach lub sypialniach! Te szare płytki ścienne mają matowe wykończenie, które jest idealnym wyborem, aby wprowadzić luksusowy wygląd do wnętrza!

Te duże płytki ścienne nadają się na każdą okazję rodzinną i biznesową i są idealne do łazienek i pomieszczeń mokrych. Ponieważ te przeszklone płytki ścienne są prostokątne, można je zaprojektować w tradycyjnym układzie pionowym lub poziomym lub w kombinacji cegieł.

Dodając te niesamowite oszklone płytki ścienne, nadaj naturalny wygląd swojemu domowi. Te szkliwione płytki ścienne mają bardzo realistyczny efekt marmuru; żywy design twarzy. W przeciwieństwie do naturalnego marmuru nie wymagają one żadnej obróbki i konserwacji.

FAQ

P1: Jakie są twoje główne produkty?

A1: Różne rozmiary i rodzaje płytek ceramicznych, takich jak cienkie płytki, szkliwiona porcelana

płytki podłogowe, nieszkliwione porcelanowe płytki podłogowe, płytki dywanowe itp.,

Q2: Jaka jest Twoja usługa?

A2: 24 godziny na odpowiedź. Jakość należy sprawdzić przed załadunkiem. Do projektowania, produkcji, instalacji, szkolenia w zakresie usług przedsprzedażnych i posprzedażnych.

P3: Jak Twoja firma może wspierać moją firmę w branży płytek?

A3: Kontynuuj opracowywanie nowych wzorów oprócz zwykłych serii.

P4: Co muszę zaoferować, jeśli mam projekt?

A4: Doceniamy rozmiar, wygląd, ilość i inne specjalne wymagania.

P5: Jaka jest Twoja metoda płatności?

A5: T / T, L / C, Western Union, PayPal są akceptowane.

Zapytanie