Płytki ścienne do łazienki

płytki ścienne łazienkowe 1. Parametr produktu Niska absorpcja wody Porcelana Płytka ścienna do łazienki Wykończenie matowe. Materiał: szkliwione płytki ścienne porcelanowe porcelanowe płytki ceramiczne i porcelanowe płytki podłogowe Imitacja natury kamień marmurowy, piękny, naturalny i kolorowy. Każdy element w łazience jest inny ...

Szczegóły produktu

Płytki ścienne w łazience są dostępne w wielu rozmiarach, kształtach, fakturach i wykończeniach, aby zapewnić Ci kreatywną swobodę aktualizacji dowolnej ściany w Twoim pokoju. Naturalne barwy i jasne odcienie mogą poprawić wnętrze i otoczenie dzięki wybranemu wyglądowi. Ta płytka ścienna do łazienki jest trwała, odporna na ogień i wilgoć oraz łatwa do czyszczenia, co czyni ją inteligentną opcją dla łazienki, kuchni lub pokoju dziennego.

1. Parametr produktu

Niska absorpcja wody Porcelana Łazienka Płytki ścienne Matowe wykończenie.

Materiał: szkliwione płytki ścienne porcelanowe porcelanowe płytki ceramiczne i porcelanowe płytki podłogowe

Imitacja kamienia naturalnego marmuru, piękna, naturalna i kolorowa.

Model: HM3734MB

płytki łazienkowe ścienne (1)

Płytki ścienne do łazienki (2)


Płytki ścienne do łazienki (3)

Łazienka zwykle ma stosunkowo wysoką wilgotność, a wymagania dotyczące płytek ściennych do łazienki są wodoodporne, antypoślizgowe i odporne na ścieranie. Łazienka z płytkami ściennymi jest zwykle wykonana z glazurowanych płytek. Przeszklone płytki są szkliwione i przetwarzane z bogatymi wzorami kolorów i silną zdolnością przeciwporostową.


Kolor ściany prysznicowej można najpierw wybrać zgodnie z ogólnym stylem łazienki, a następnie kolor, który lubisz. Jednak w przypadku większości rodzin o małych rozmiarach kolor paneli ściennych w łazience najlepiej wybrać płytki w jasnych kolorach. Nie wybieraj czerni ani ciemności. Barwa światła załamuje linię widzenia od światła, dzięki czemu łazienka wygląda bardziej przestronnie i jasno.


Kontrola jakości

płytki łazienkowe ścienne (2)

płytki łazienkowe ścienne (3)



Nasz Klient

płytki łazienkowe ścienne (4)


Fabryka

płytki ścienne łazienkowe (5)


FAQ

P: Jakie jest twoje MOQ?
Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, akceptowane jest małe zamówienie, np. 200 SQM i więcej. W przeciwnym razie 1 * 20GP to ilość podstawowa.

P: Jaki masz pakiet?
A: Pakiet neutralny, pakiet klienta i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P. Jak zapewniacie jakość?
O. Sprawdzamy jakość podczas przychodzącego materiału, procesu produkcji, pakowania i załadunku.

P: Gdzie znajduje się twoja fabryka? Jak mogę się tam dostać?
Odp .: Nasza fabryka znajduje się w Foshan i możemy zorganizować kierowcę, który cię tam zawiezie.






Zapytanie