Dekoracyjne płytki ścienne do salonu

Model : HJL36051
Rozmiar : 300 x 600 mm (niestandardowy)
Kolor : biały
Materiał : ceramika
Grubość : 10 ± 0,2 mm
Obróbka powierzchniowa : przeszklone
Absorpcja wody :> 13%

Szczegóły produktu

Płytki są najlepszym wyborem do dekoracyjnych płytek ściennych do salonu, ponieważ dekoracyjne płytki ścienne do salonu są łatwe do czyszczenia, wodoodporne i odpowiednio pielęgnowane, zachowają nowy wygląd w ciągu najbliższych kilku lat. Rustykalny kafelek ścienny, który wybierzesz na ścianę, będzie również miał duży wpływ na ogólną atmosferę, a pomieszczenie spadnie. Jeśli chcesz stworzyć nieprzyjemne wrażenie estetyczne, wybrane płytki ścienne będą odgrywać ważną rolę.


Opis produktu

Model

HJL36051

Rozmiar

300 x 600 mm

Absorpcja wody

> 13%

Grubość

10 ± 0,2 mm

Obróbka powierzchniowa

Oszklony

Rodzina kolorów

Biały

Materiał

Ceramiczny


dekoracyjne płytki ścienne do salonu

Decorative Wall Tiles For Sitting Room


Mamy piękne białe płytki ceramiczne szkliwione, obejmujące różne style, od mody, nowoczesnego stylu po klasyczny tradycyjny wygląd. Salon jest ważną przestrzenią dla każdej rodziny, więc posiadanie idealnych dekoracyjnych płytek ściennych do salonu może sprawić, że przestrzeń ta stanie się Twoim wymarzonym wyglądem.

Nasze ceramiczne płytki ścienne z białymi szkliwami mają nowoczesne konstrukcje betonowe i delikatne odbijanie światła. Ciemnoszary odcień szarości, z subtelnym białym nadrukiem, ten nowoczesny kolor wprowadzi powiew życia w każdą przestrzeń


Zaleta produktu


Zaleta produktuWystawa zagraniczna

kafelkowa Wystawa Zagraniczna


 

FAQ

P: Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.

P: Jaki masz pakiet?

Odp .: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz pomóc klientom mieszającym ładunek w jednym pojemniku?

Odp .: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.


P: Jakie są twoje warunki cenowe?

Odp .: FOB, CIF, CNF, EXW w zależności od wymagań klientów.


Zapytanie