Małe płytki ścienne

Model : A803
Rozmiar : 200x300mm
Materiał : ceramiczny
Absorpcja wody :> 10%

Szczegóły produktu

Jako główny materiał dekoracyjny do powierzchni ścian wewnętrznych, powszechnie stosowane są płytki ścienne wewnętrzne . Łazienki, kuchnie są na ogół małe, więc prawie użyłem małej płytki ściennej.
Szybkość pochłaniania wody przez małe płytki ścienne jest stosunkowo wysoka, a różnica koloru jest generowana po absorpcji wody. W normalnych warunkach różnica kolorów zostanie wyeliminowana po wysuszeniu powierzchni ściany.

Opis produktu

Model
A803

Materiał

Ceramiczny

Rodzaj płytki

Płytka ścienna ceramiczna

Stopień absorpcji wody

> 10%

Rozmiar

200x300mm


Small Wall Tiles

Kitchen Small Wall Tiles

Nasza oferta obejmuje współczesne dekoracyjne płytki ścienne i tradycyjne dekoracyjne płytki ścienne, wzory płytek ściennych w łazienkach mieszkalnych oraz ścienne płytki kuchenne. Z różnych dostępnych tekstur płytek ściennych i wykończeń płytek ściennych, nasze różnorodne oferty mogą pasować do każdego stylu wyboru.
Płytki to świetny sposób na przywrócenie koloru i stylu do remontu łazienki.
Płytki wielkoformatowe na ścianie są idealne do współczesnych pomieszczeń mokrych i sprawiają, że mniejsze pokoje wyglądają na dużo większe i bardziej przestronne. Posiadamy szeroką gamę nowoczesnych płytek ściennych od wyrazistego, minimalistycznego wyglądu po ciepłe, subtelne odcienie i tekstury.
Ta dekoracyjna płytka ścienna o ciepłej, pomarańczowej strukturze przyniesie teksturę do każdego projektu. Krzyżujące się linie dają efekt wizualny, a wklęsłość małych kwadratów sprawia, że płytka ścienna jest mniej nudna.Pakowanie produktu

Small Wall Tiles Packing Shipping

 

 

Fabryka

wall tiles factory


Kontrola

Wall Tiles Inspection
Zapytanie