Wewnętrzna biała ceramiczna płytka ścienna

Model : HS-M751500P
Rozmiar : 75 x 150 mm (niestandardowe)
Kolor : biały
Materiał : ceramiczny
Obróbka powierzchniowa : Glazurowany błyszczący
Absorpcja wody : 10-20%

Szczegóły produktu

Białe błyszczące, szkliwione ceramiczne kafelki ścienne nadają się do dekoracji elewacji sypialni, łazienki, kuchni i balkonu na zewnątrz. Płytki ścienne to skuteczny sposób ochrony ścian przed rozpryskami wody. Ogólnie rzecz biorąc, biała ceramiczna płytka ścienna z połyskiem jest najpopularniejszym wyborem dla ludzi, ponieważ biel jest dopasowana do dowolnego koloru. Są one stosowane nie tylko na ścianach, ale także na krawędziach drzwi i okien. To także ciekawy element dekoracyjny. Płytka ścienna Backsplash powinna być estetyczna, odporna na wilgoć i odporna na zużycie.


Parametr produktu

Moduł

HS-M751500P

Materiał

Ceramiczny

Rodzaj

Płytki metra / Płytka ścienna z połyskiem

Rozmiar

75 x 150 mm

Kolor

Biały

Obróbka powierzchniowa

Błyszczący błyszczący

Absorpcja wody

10-20% płytki ścienne wewnętrzne


White Ceramic Wall Tiles


Różne pokoje nadają się do płytek ściennych typu backsplash . Wybór zależy od kształtu strukturalnego i wielkości pomieszczenia oraz jakości oświetlenia wewnętrznego.
W przypadku małej przestrzeni, słabo oświetlonego pokoju, nie nadaje się do ciemnych i ciepłych kolorów płytek ściennych. Ponieważ ciemna tania płytka ścienna sprawia, że ludzie czują, że przestrzeń jest mniejsza, pokój jest coraz ciemniejszy: dodatkowo ciepła cegła ścienna ma wrażenie wizualnie bliskie, co zwiększy uczucie depresji w pokoju. Dlatego takie pokoje zwykle wykorzystują lekkie i fajne płytki ścienne z cegły.
Z drugiej strony, w dużej, dobrze oświetlonej łazience, powinieneś przede wszystkim zastanowić się, jak sprawić, by ludzie czuli się ciepło i wygodnie podczas kąpieli. Dlatego możliwe jest zastosowanie ciepłej, nieco ciemniejszej nowoczesnej płytki ściennej.


rekomendowane produkty

White Ceramic Wall Tile

Black Ceramic Wall Tile

Orange Ceramic Wall Tile


FAQ

P1: Jakie jest Twoje MOQ?

A1: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.

Q2: Jaki masz pakiet?

A2: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P3: Czy możesz dla nas OEM?

A3: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

P4: Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?

A4: Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy uiścić opłatę ekspresową. Możesz dostarczyć klimatyzator jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.

Zapytanie