Biała ceramiczna płytka ścienna

Rozmiar : 75 x 150 mm (niestandardowy)
Kolor : biały
Materiał : ceramiczny
Obróbka powierzchni : Rustic
Absorpcja wody : 10-20%

Szczegóły produktu

Biała ceramiczna płytka ścienna nadaje się do dekoracji fasad sypialni, łazienki, kuchni i balkonu na zewnątrz. Płytki ścienne są skutecznym sposobem ochrony ścian przed rozpryskami wody. Ogólnie rzecz biorąc, białe płytki ceramiczne są najbardziej popularnym wyborem dla ludzi, ponieważ biel jest dopasowana do dowolnego koloru. Są one używane nie tylko na ścianach, ale także na krawędziach drzwi i okien. To także ciekawy element dekoracyjny. Płytki ścienne Backsplash powinny być estetyczne, odporne na wilgoć i odporne na zużycie.


Parametr produktu


Ceramiczny

Ceramiczny

Rodzaj

Subway / Kitchen Wall Tile

Rozmiar

75 x 150 mm

Kolor

Biały

Powierzchnia

Rustykalny

Absorpcja wody

10-20% płytek ściennychWhite Ceramic Wall Tile

White Wall Tile

Różne pokoje nadają się do płytek ściennych typu backsplash . Wybór zależy od kształtu i wielkości pomieszczenia oraz jakości oświetlenia wewnętrznego.
W przypadku małej przestrzeni, słabo oświetlonego pomieszczenia, nie nadaje się do ciemnych i ciepłych kolorowych ceglanych płytek ściennych. Ponieważ ciemne tanie płytki ścienne sprawiają, że ludzie czują, że przestrzeń jest mniejsza, pokój jest coraz bardziej ciemny: dodatkowo ciepła ceglana ściana ma bliskie wrażenie wizualne, co zwiększa uczucie depresji w pomieszczeniu. Dlatego w takich pomieszczeniach zazwyczaj stosuje się lekkie i fajne płytki ścienne z cegły.
Z drugiej strony, w dużej, dobrze oświetlonej łazience powinieneś przede wszystkim zastanowić się, jak sprawić, by ludzie czuli się ciepło i komfortowo podczas kąpieli. Dlatego możliwe jest zastosowanie ciepłej, nieco ciemniejszej nowoczesnej płytki ściennej.


Wykres sceny

White Ceramic Wall Tiles

Ceramic Wall Tile


Zalecany produkt

Biała ceramiczna płytka ścienna (3)

Biała ceramiczna płytka ścienna (4)

Biała ceramiczna płytka ścienna (6)


Pakowanie i wysyłka

White Ceramic Wall Tile PackingOrzecznictwo

hanse certification
Zapytanie