Białe płytki ścienne

1. Opis produktu Zastosowanie specjalnej delikatnej i gładkiej glazury, bardziej komfortowe efekty wizualne, czysta, spokojna, klasyczna. Może być z łatwością stosowany w każdej przestrzeni. powierzchnia płytki ma wersję tekstury skóry. Osiągnięcie niskiego kluczowego introwertycznego i spokojnego uczucia, Udekorowane w domu, sprawiają, że całość ...

Szczegóły produktu

Ulepsz swój dom za pomocą ceramicznych płytek ściennych o połysku 300 x 600 mm. Ten neutralny odcień białych płytek ściennych idealnie nadaje się do stworzenia komfortowej atmosfery w różnych obszarach, od kąpieli po sypialnię. Koordynuj je z dopasowanymi wykończeniami lub kontrastowymi mozaikami, aby rozjaśnić i zmiękczyć ogólną atmosferę Twojej przestrzeni życiowej. Proste krawędzie ułatwiają instalację.

Opis produktu

Rozmiar

300x600 mm

Grubość

9,5 ± 0,3 mm

Materiał

Ceramiczny

Absorpcja wody

10%

Kolor

Biały

Model

HYH36001

Cecha

Ostry Fazowany

Funkcjonować

Odporny na kwas, zabrudzony, nieradioaktywny

Podanie

Płytki ścienne wewnętrzne, płytki ścienne kuchenne, płytki ścienne łazienkowe

Metoda pakietowa

Eksport Kartony i palety drewniane


Białe płytki ścienne (1)

Białe płytki ścienne (2)

Białe płytki ścienne (3)

Ta biała ceramiczna płytka ścienna to nowy produkt - miękka płytka, która ma wiele powierzchni, oryginalną krawędź, z satynowo-welinową glazurą o jasności 18 °.

Ta biała płytka ścienna o wymiarach 6x8, o białym zabarwieniu i subtelnym prążkowaniu i wykończeniu, naśladuje naturalny wygląd matowego marmuru, dzięki czemu jest szczególnie atrakcyjna w wannie lub w kuchni.

Stwórz luksusowy, marmurowy wygląd w każdym pomieszczeniu dzięki tym standardowym rozmiarom płytek ściennych. Te łazienki z kafelkami na ścianach przedstawiają śnieżnobiałe tło z żyłami bogatego srebra. Ten wszechstronny wygląd może w Twoim domu wyróżnić zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne style.


Używanie specjalnego delikatnego i gładkiego szkliwa, bardziej komfortowe efekty wizualne, Czysty, spokojny, klasyczny. Może być z łatwością stosowany w każdej przestrzeni. powierzchnia płytki ma wersję tekstury skóry. Osiągnięcie niskiego poziomu introwertycznego i spokojnego uczucia, Udekorowane w domu, sprawiają, że cała przestrzeń świeci się innym, półprzezroczystym i nawilżającym światłem.Orzecznictwo

Białe płytki ścienne (2)

Show Room

Białe płytki ścienne (3)

 

Nasze Usługi

1) Dla klientów: akceptowalne są niskie projekty MOQ i Price oraz Mixed w 1 pojemniku, pomagają naszym nowym klientom rozwijać się.

2) Dla klientów: regularnie odwiedzaj naszych starych partnerów i badaj ich lokalne rynki, optymalizując strukturę produktu i strategię marketingową, aby zachować ich konkurencyjność.

3) Dla klientów: Klienci mogą śledzić swoje zamówienia w dowolnym momencie, bez względu na linię produkcyjną, magazyn lub wysyłkę.

4) Dla klientów: Trade Assurance na Alibaba. com, aby zabezpieczyć bezpieczną płatność, terminową wysyłkę, jakość produktu, żaden problem nie stanowi ryzyka, żadne ryzyko nie jest największą korzyścią.


FAQ

P: Jakie jest twoje MOQ?
Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, akceptowane jest małe zamówienie, np. 200 SQM i więcej. W przeciwnym razie 1 * 20GP to ilość podstawowa.

P: Jaki masz pakiet?
A: Pakiet neutralny, pakiet klienta i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P. Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
A. Jesteśmy producentem zatwierdzonym przez CE, ISO specjalizującym się w płytkach. Dostępna jest usługa OEM i ODM.

P. Jak zapewniacie jakość?
O. Sprawdzamy jakość podczas przychodzącego materiału, procesu produkcji, pakowania i załadunku.Zapytanie