Czarno białe kuchenne płytki ścienne

Model : 75307L
Rozmiar : 75x150 mm
Kolor : czarno biały
Materiał : ceramiczny
Grubość : 10 mm
Obróbka powierzchniowa : polerowana
Absorpcja wody : 10%

Szczegóły produktu

Popularne małe ceglane czarne ścienne płytki kuchenne w błyszczącym czarnym formacie. Te trwałe ceramiczne czarne płytki metra są idealne do ścian w łazience lub kuchni.

Po prostu dodając czarne błyszczące płytki, dodaj ciemnego i nowoczesnego wyglądu do obszaru ściany. Te modne i modne czarne ścienne kafelki kuchenne są częścią naszego wyboru płytek ściennych 75x150 mm i mają smukły prostokątny wzór - bardzo odpowiedni do renowacji wnętrz - czy to łazienki, kuchni czy salonu. Mają błyszczący połysk.


Parametr produktu

Model

75307L

Materiał

Ceramiczny

Rozmiar

75x150 mm

Grubość

10 mm

Absorpcja wody

10%

Kolor

Czarny biały

Obróbka powierzchniowa

Polerowane wykończone

Funkcjonować

Kwasoodporny, antybakteryjny, antypoślizgowy, odporny na zużycie


black white wall tiles


black kitchen wall tiles


Ta czarna, błyszcząca płytka ścienna metra w kształcie cegły doda nowoczesnego i nowoczesnego charakteru ścianom łazienki lub kuchni. Fantastyczna skośna strona metra dodaje wyjątkowy połysk twojej ścianie. Te elastyczne płytki ścienne do domu są oparte na cegłach podziemnych lub podziemnych i mogą być stosowane w różnych technologiach, od poziomych lub pionowych cegieł po jodełkę.

W porównaniu z płytkami 200 x 100, te płytki ścienne metra mają nieco głębszą krawędź fali. Cięższe zbocza tych czarnych płytek ściennych metra oznaczają, że mogą samodzielnie pracować nad czystymi i odświeżającymi czarnymi wykończeniami.


black white wall tiles


Jakie są błędy przy zakupie płytki ściennej?

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na układanie płytek ściennych podczas dekorowania własnych domów, ale często wszyscy popełniają błędy na niskim poziomie przy zakupie.

Po pierwsze, styl cegieł ściennych jest zbyt mieszany.

Dzięki większej liczbie wzorów i kolorów w standardzie przy zakupie płytek ściennych bardzo łatwo będzie ozdobić bardzo brudne środowisko domowe. Różnorodność kolorów i piękne kolory nie oznaczają, że nadaje się do Twojego domu. Czasami może powodować dyskomfort w życiu.

Po drugie, pomyśl, że jasne płytki ścienne mogą poprawić oświetlenie.

W rzeczywistości współczynnik odbicia światła jasnych polerowanych płytek i niektórych zabytkowych cegieł może wynosić nawet 90%, podczas gdy współczynnik odbicia światła w ogólnych białych ścianach proszkowych wynosi około 70%, a szkło lustrzane około 80%. Jeśli przez długi czas mieszkasz w salonie z gładkimi płytkami ściennymi, odbicie światła sprawi, że twoje oczy będą bardzo zmęczone, a nawet pogorszą funkcję wizualną. Dlatego nie zaleca się, aby płytki ścienne były zbyt jasne.

Po trzecie, niezależnie od miejsca na ślepo z linią talii

Płytka linii talii ma osobowość, jest bardzo piękna, ale nie wszystkie miejsca mają zastosowanie. Po pierwsze, wysokość łazienki nie wystarcza. Utwardzona linia talii podzieli całą przestrzeń, a niezbyt wysoka łazienka będzie jeszcze niższa. Po drugie, kuchnia jest niewielka lub używana jest cała szafka. Wysokość szafki i wysokość talii to w zasadzie 80-90 cm. Talia pojawia się tuż nad blatem, który jest nie tylko ozdobiony, ale również bardzo nieuporządkowany.


FAQ

1. Kiedy mogę uzyskać cenę?

Zazwyczaj wyceniamy w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania. Jeśli bardzo pilnie potrzebujesz ceny, zadzwoń do nas.

2. Czy twoje próbki są bezpłatne lub wymagają kosztów?

W rzeczywistości zależy to od produktów. W przypadku produktów o niskiej wartości zapewniamy bezpłatne próbki, odbiór frachtu. Ale w przypadku niektórych próbek o wysokiej wartości konieczne są koszty próbki i odbiór frachtu. Informujemy, że wszystkie próbki kosztują i mogą zostać zwrócone po złożeniu zamówienia.

Zapraszamy do wysłania do nas e-maila w celu sprawdzenia.

3.Jak mogę uzyskać próbkę, aby sprawdzić jakość?

Po potwierdzeniu ceny możesz poprosić o próbki, aby sprawdzić naszą jakość.

4.Czy robisz dla nas projekty?

Tak. Posiadamy profesjonalny zespół z bogatym doświadczeniem w projektowaniu i produkcji toalet. Możemy wytwarzać produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami.

5. Jak długo mogę spodziewać się próbki?

Będzie gotowy do dostawy w ciągu 7 ~ 15 dni. Próbki zostaną wysłane do Ciebie.

6. Co z czasem realizacji masowej produkcji?

Szczerze mówiąc, zależy to od ilości zamówienia i sezonu, w którym składasz zamówienie. Zasadniczo sugerujemy, aby rozpocząć zapytanie na 60 dni przed datą otrzymania produktów w swoim kraju.

Zapytanie