Płytki ceramiczne do ścian w kuchni

Model : HJL36218B
Rozmiar : 300 x 600 mm
Materiał : ceramiczny
Grubość : 10 mm
Obróbka powierzchniowa : przeszklone
Absorpcja wody : 13%

Szczegóły produktu

Kuchnia jest ważną przestrzenią dla każdej rodziny, więc posiadanie doskonałych płytek ceramicznych do ścian w kuchni może sprawić, że ta przestrzeń będzie Twoim wymarzonym wyglądem. Mamy wiele współczesnych płytek ceramicznych do ścian w kuchni, bardzo odpowiednich do rozpryskiwania, aż do ekstremalnego trendu na ścianie; segmentacja bloków efektów twarzy, abyś mógł dokładnie znaleźć to, czego potrzebujesz.

Nasza linia produktów obejmuje również piękne rustykalne płytki ścienne, dzięki czemu możesz stworzyć piękną przestrzeń, którą lubisz spędzać czas, a nasze ceramiczne płytki podłogowe na ścianę mogą stworzyć odważne, silne wrażenie estetyczne.

Bez względu na to, jakie masz plany, znajdziesz najwyższej jakości ceramiczne płytki ścienne do kuchni. Zapoznaj się z naszym wzorem płytek ceramicznych i instrukcją instalacji, którą możesz kupić już dziś w HANSE Ceramics Company.


Parametr produktu

Model

HJL36218B

Materiał

Ceramiczny

Dostępny rozmiar

300 x 600 mm

Wykończenie powierzchni

Płytki szkliwione

Absorpcja wody

13%

Grubość

10mm


Płytki ceramiczne do ścian w kuchni


Firma HANSE Ceramics wprowadziła na rynek nową serię luksusowych ceramicznych płytek ściennych do kuchni, która emanuje niesamowitą wielkością i odważnym stylem. Ta nowa gama ceramicznych glazurowanych płytek ściennych ma wiele niesamowitych wzorów, które mogą dać ludziom poczucie szczęścia w przestrzeni, a także poczucie miejskiego i nowoczesnego.

Każdy projekt tanich płytek ściennych do kuchni jest wytwarzany przy użyciu ultranowoczesnej technologii, dzięki czemu możemy tworzyć zarówno piękne, jak i trwałe futurystyczne projekty. Nasze częste kontrole jakości zapewniają, że każda ceramiczna płytka ścienna do kuchni, która dociera do naszych klientów, jest doskonałej jakości. Designerskie ceramiczne kafelki ścienne z pewnością zachwycą każdego niepowtarzalnymi wzorami i pięknymi kolorami. Nasze płytki ścienne do kuchni sięgają od starożytnych klasyków po ultranowoczesne, co pozwala nam zaspokoić spersonalizowane potrzeby klientów.

Dlaczego warto wybrać HANSE?

* Wymagana wyższa technika, lepsza wydajność
* Gładka konsystencja i odmiany pattenów
* Bardziej trójwymiarowy, popraw stereoskopię
* Wykonane z materiału obojętnego, o doskonałych właściwościach fizycznych i chemicznych
* Ciesz się dobrą opinią i zapewniaj przyjazne usługi
* Wysoka twardość oraz dobre ścieranie i odporność
* Bliżej kamieni naturalnych, miękki kolor

Zapytanie