Kuchenna ceramiczna płytka ścienna

Model : 4966
Rozmiar : 200 x 300 mm
Kolor : biały
Materiał : ceramiczny
Obróbka powierzchniowa : przeszklone

Szczegóły produktu

Kuchnia jest również stosunkowo wilgotnym miejscem w domu, więc ściana kuchni jest zazwyczaj przymocowana ceramiczną płytką ścienną, która może być wodoodporna i może również pełnić rolę dekoracyjną. W ścianie kuchni preferowana powinna być gładka lub matowa ceramiczna płytka ścienna do kuchni. Być może niektórzy uważają, że matowe płytki nie są łatwe do czyszczenia, ale tak nie jest. Matowa ściana z płytek kuchennych jest bardzo wygodna w czyszczeniu, a jej powierzchnia jest bardzo delikatna, z prostym połyskiem, wygląda bardzo modnie.

Parametr produktu

Rodzaj

płytki ścienne

Rozmiar

20x30 cm

Kolor

Biały

Powierzchnia

Oszklony

Model

4966

Materiał

Ceramiczny

Absorpcja wody

<0,5% płytka="">

Zapłata

T / T, L / C, western unionPłytki ścienne ceramiczne kuchenne (5)


Płytki ścienne ceramiczne kuchenne (2)

Zasadniczo pomieszczenie kuchenne jest stosunkowo małe, a powierzchnia netto jest stosunkowo mała. Aby uniknąć marnotrawstwa i zachować koordynację przestrzeni, należy wybrać pomysły na płytki ścienne w małej łazience. Duże płytki ścienne często wymagają złożonego cięcia podczas układania kuchni, co również powoduje wiele problemów z dekoracją kuchni. Oczywiście, jeśli kuchnia jest duża, możesz również wybrać dużą płytkę ścienną.


Kolor ściany płytki kuchennej może być jasny lub chłodny. Jasny kolor może dać ludziom wrażenie powiększenia przestrzeni i uniknięcia nudności i przygnębienia ciemnego koloru na małej przestrzeni.

można powiedzieć, że biała płytka ścienna jest wszechstronna i dobrze wygląda, wystarczy użyć innych kolorów, aby je upiększyć, można odzwierciedlić modne uczucie.


Rysunek wyciskowy

Płytki ścienne ceramiczne kuchenne (6)


Pakowanie i wysyłka

Płytki ścienne ceramiczne kuchenne (4)


Korzyść

—Powierzchnia: kreatywny sposób na wykonanie glazury, gładkiej powierzchni itp.

—Tekstura: czujesz się komfortowo, gdy ją dotykasz, bez wad, gdy patrzysz na nią bardzo wyraźnie

- Cena: wysoka jakość w konkurencyjnej cenie

ceramiczna płytka ścienna jest szeroko stosowana w wewnętrznych częściach domu, sypialni, gabinetu, łazienki, balkonu, supermarketu, restauracji, placu, centrum handlowego, pensjonatów, hoteli, barów


Fabryka

Płytki ścienne ceramiczne kuchenne (3)

FOSHAN HANSE industrial CO., LTD to firma badawczo-rozwojowa, specjalizująca się w produkcji, marketingu jako jednym z nowych nowoczesnych przedsiębiorstw. Siedziba firmy znajduje się w mieście ceramicznym, Foshn, Guangdong.

Główna produkcja płytek polerowanych, płytek polerowanych w całości polerowanych szkliwionych, płytek rustykalnych, mozaiki, kamienia kultury itp.

Nasz zespół

Kuchenna ceramiczna płytka ścienna (1)
Zapytanie