Ceramiczna płytka ścienna kuchenna

Modelu: 4966
Rozmiar: 200x300mm
Kolor: Biały
Materiał: Ceramika
Obróbka powierzchni: Przeszklone

Szczegóły produktu

Kuchnia jest również stosunkowo wilgotne miejsce w domu, więc ściana kuchni jest zazwyczaj przymocowana do płytki ceramiczne kuchenne ściany, które mogą być wodoodporne, a także może odgrywać rolę dekoracyjną. W ścianie kuchni, preferowane powinny być gładkie lub matowe przeszklone płytki ceramiczne ceramiczne. Może niektórzy ludzie myślą, że płytki matowe nie są łatwe do czyszczenia, ale tak nie jest. Matowa ściana płytek kuchennych są bardzo wygodne do czyszczenia, a jego powierzchnia jest bardzo delikatna, z prostym połyskiem, wygląda bardzo modnie.


Parametr produktu

Typu

Płytki ścienne

Rozmiar

20x30cm

Kolor

Biały

Powierzchni

Szkliwione

Modelu

4966

Materiał

Ceramiczne

Absorpcja wody

<0.5% wall="">

Płatności

T/T,L/C, unia zachodnia


Kitchen Ceramic Wall Tile (2)


Ogólnie rzecz biorąc, kuchnia jest stosunkowo mała, a powierzchnia netto jest stosunkowo mała. W celu uniknięcia marnotrawstwa i utrzymania koordynacji przestrzeni, należy wybrać małe pomysły płytki ścienne łazienki. Duże płytki ścienne często wymagają skomplikowanego cięcia podczas układania kuchni, co również powoduje wiele kłopotów do dekoracji kuchni. Oczywiście, jeśli kuchnia jest duża, można również wybrać dużą płytkę ścienną.


Kolor ściany płytki kuchennej może być lekki lub chłodny. Jasny kolor może dać ludziom poczucie poszerzenia przestrzeni i uniknięcia otępienia i depresji ciemnego koloru w małej przestrzeni.

białe płytki ścienne można powiedzieć, że są uniwersalne i wyglądają dobrze, wystarczy użyć kilku innych kolorów, aby je upiększyć, możesz odzwierciedlić uczucie mody.


FAQ

P1: Jaki jest Twój MOQ?
A1: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilość podstawowa.
P2: Jaki rodzaj pakietu masz?
A2: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet "BOSS CERAMICS",
P3: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
A3: Jesteśmy CE, ISO zatwierdzony producent specjalizuje się w płytkach. Dostępne są usługi OEM & ODM.
P4: Jak zapewnić jakość?
A4: Sprawdzamy jakość podczas przychodzących materiałów, procesu produkcji, pakowania i załadunku.

Zapytanie