Płytki ścienne kuchenne w kolorze srebrnoszarym

Model : HJL361213H
Rozmiar : 300 x 600 mm
Kolor : srebrnoszary
Materiał : ceramiczny
Grubość : 9,5 ± 0,3 mm
Absorpcja wody :> 13%

Szczegóły produktu

Użyj naszych srebrnoszarych płytek ściennych do kuchni, aby stworzyć wymarzoną kuchnię. Zapewniamy różnorodne style od nowoczesnego do klasycznego, a także różne rozmiary, kolory i gotowe produkty, z pewnością będziemy mieć tanie płytki ceramiczne szkliwione, dopasowane do Twojego osobistego stylu. Płytki ścienne z szarej cegły to popularny wybór, który może zmodernizować pomieszczenie, zachowując jednocześnie modny monochromatyczny wygląd. W połączeniu z innymi kolorami szare płytki ścienne stanowią solidny fundament w połączeniu z jasnymi, deklaratywnymi kolorami.

Szare płytki ścienne to odwieczny design modnego wystroju wnętrz. Te szare płytki ścienne o niskiej cenie wyglądają pięknie i idealnie nadają się do zwiększenia zainteresowania łazienkami i kuchniami.


Parametr produktu

Model

HJL361213H

Rozmiar

300 x 600 mm

Grubość

9,5 ± 0,3 mm

Materiał

Ceramiczny

Absorpcja wody

> 13%


Płytki ścienne kuchenne w kolorze srebrnoszarym


Srebrnoszare kafelki kuchenne wykorzystują zaawansowaną technologię drukowania ceramicznego, dzięki czemu te ceramiczne glazury mogą przynieść wspaniałe prawdziwe i nowoczesne efekty geometryczne w każdym domu. Wysoce trwały i doskonały zakres wartości to idealny wybór, aby zwiększyć głębokość pomieszczenia. Ciepłe odcienie i głębokie kolory tworzą prawdziwy projekt dla każdego pokoju.


Idealny wybór szarych płytek, srebrnoszarych płytek ściennych do kuchni lub szarych płytek ściennych do łazienki. Wiele szarych płytek ściennych jest również wyposażonych w dopasowane lub skoordynowane szare płytki podłogowe.


Jak wybrać wysokiej jakości płytkę ścienną do kuchni

Kuchnia zajmuje ważną pozycję w życiu domowym, ale jak wybrać wysokiej jakości płytki ścienne?

Po pierwsze, jak kupić wysokiej jakości płytki ścienne kuchenne - specyfikacje

Wybierając kafelek, zwróć uwagę na specyfikację kafelka, ponieważ powierzchnia kuchni jest niewielka. Aby uniknąć marnotrawstwa i zachować koordynację przestrzeni, należy wybrać płytki ścienne kuchenne o małych specyfikacjach, aby zmniejszyć marnotrawstwo kostki brukowej, unikając niedogodności spowodowanych budową dużych płytek ściennych kuchennych.

Po drugie, jak wybrać wysokiej jakości płytki ścienne kuchenne - wybierz odpowiedni kolor

Wybierając kuchenne płytki ścienne, powinieneś skupić się na jasnych kolorach, takich jak biały, beżowy i tak dalej. Ten rodzaj koloru sprawia, że ludzie czują chłód jesieni w wysokich temperaturach, a ciemny kolor jest zbyt nudny i przygnębiony. Co więcej, kolor światła można rozszerzyć w nieskończoność w przestrzeni, i istnieje wrażenie rozszerzenia przestrzeni.

Po trzecie, jak wybrać wysokiej jakości płytki ścienne kuchenne - opcjonalnie kolorowe płytki ścienne

Wybierając kuchenną płytkę ścienną, możesz kupić kolorowe płytki ścienne, które mogą dodać efekt i wprowadzić atmosferę, ale nie za dużo.

Po czwarte, jak kupić wysokiej jakości płytki ścienne kuchenne - tekstura

Matowe płytki ścienne do kuchni, matowe płytki ścienne do kuchni sprawią, że ludzie poczują się źle czyszczone, w rzeczywistości jest to złe, dobrej jakości matowe płytki ścienne kuchenne są nie tylko bardzo łatwe do czyszczenia, ale także ich połysk może sprawić, że kuchnia będzie bardziej harmonijna i naturalna .


Nasze Usługi

1. Bogate produkty: możemy zaoferować płytki ceramiczne, dywany i inne kategorie od wewnątrz do na zewnątrz, w celu zaspokojenia różnych potrzeb klientów.
2. Niska Minimalna ilość: zaspokojenie popytu indywidualnego na zamówienia hurtowe.
3. Silne zdolności produkcyjne, gwarancja prędkości dostawy.
4. Zaakceptuj OEM: może zaspokoić wymagania Twojej osobowości. Usługa OEM >>> kliknij tutaj
5. Silna siła zespołu: ma zespół projektowy i zespół badawczo-rozwojowy.
6. Mieć własną firmę spedycyjną: bezpieczeństwo pakowania towarów, transport, terminowość, fracht itp. Mają zalety.
7. Wsparcie techniczne przez całe życie: system zapewnienia jakości produktu, zapewniający prawidłowe problemy z jakością gwarancji.
8. Dostarcz 24-godzinny serwis online. Przyjazny i odpowiedzialny, bez względu na to, przed współpracą lub po niej.

Zapytanie