Duża gres porcelanowy na ścianie

Model : BG2012Q01
Rozmiar : 1000 x 2000 mm (niestandardowe)
Kolor : biały
Materiał : ceramiczny
Grubość : 8 mm
Absorpcja wody : 0,5%

Szczegóły produktu

Gres porcelanowy na ścianie zawsze był niezbędny w projektowaniu domu. Wynika to prawdopodobnie z wszechstronności i trwałości materiału. Od salonu po sypialnię, od podłogi po ścianę, cały dom można niemal wyłożyć kafelkami. Jeśli zastanawiasz się nad modyfikacjami w celu dodania płytek porcelanowych do prac ściennych w dowolnej części domu, dostarczymy ci listę tanich wzorów ceramicznych płytek ściennych i podłogowych do wyboru.

Pomagamy wielu klientom w hurtowym procesie projektowania ceramicznych płytek podłogowych, a jednym z naszych ulubionych produktów jest dostarczenie modelu pasującego do stylu domu, który przekształcamy.


Parametry produktu

Model

BG2012Q01

Materiał

Ceramiczny

Rozmiar

1000 x 2000 mm

Grubość

8mm

Absorpcja wody

0,5%


gres porcelanowy na ścianie

Marmurowa porcelanowa płytka ścienna staje się popularna w świecie dekoracji wnętrz. Przegroda tylna to pierwsze miejsce, o którym ludzie myślą podczas przebudowy. Gdzie użyć marmurowej porcelanowej płytki ściennej, aby dodać osobowości domowi?


W kuchni lub łazience jest to przestarzały trend, który uzupełnia każdy styl projektowania. Jeśli chcesz spróbować czegoś innego w domu, możesz czerpać inspirację z tych odważnych kolorowych płytek porcelanowych na ścianach.

 

FAQ

P1: Jaki masz pakiet?

A1: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

Q2: Czy możesz pomóc klientom mieszającym ładunek w jednym kontenerze?

A2: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P3: Czy mogę najpierw pobrać próbkę? I jak to się ładuje?

A3: Tak, bezpłatne próbki w małym rozmiarze są dostępne z Freight Collect lub Prepaid, numerem konta DHL / TNT / Fedex lub Dokonaj płatności online OK.

P4: Jakie są zalety płytek ceramicznych?

A4: Płytka ceramiczna jest popularnym wyborem ze względu na ogromną liczbę dostępnych kolorów, kształtów, rozmiarów, wykończeń i tekstur. Oprócz swojego wyglądu, opłacalność i łatwa konserwacja sprawiają, że jest to mądry wybór w każdym pomieszczeniu w domu.

Zapytanie