Łazienka do ściany z płytek

Model : A836
Rozmiar : 200x300mm
Grubość : 9,5 mm
Materiał : ceramiczny
Obróbka powierzchni : Teksturowana
Absorpcja wody : 10%

Szczegóły produktu

Dodaj nową, luksusową przestrzeń swoim wnętrzom dzięki tej kolekcji łazienkowych płytek ściennych. Dzięki błyszczącemu wykończeniu te wielkoformatowe arkusze płytek ściennych idealnie nadają się do wstrzykiwania naturalnego wzoru do łazienki, kuchni lub salonu. Połącz projekt płytek ściennych z liniowymi dekorami, aby uzyskać efektowne wykończenie.

Opis produktu

Materiał

Ceramiczny

Model

A836

Rozmiar

200x300mm

Grubość

9,5 mm

Absorpcja wody

10%


wall tile bathroom

Wall To Wall Tile Bathroom

Wall To Wall Tile Bathroom

Stwórz czarujący nowy wygląd na ścianach dzięki wprowadzeniu tych płytek ściennych w łazience. Mają betonowy efekt w beżowym odcieniu, z przyciągającym wzrok wzornictwem dekoracyjnym i są wykonane z ceramiki, dzięki czemu doskonale nadają się do stosowania na ścianach w całym domu. Małe płytki ścienne są idealne do tworzenia pięknych wzorów płytek i są doskonałym wyborem dla projektów płytek ściennych w łazience.

Te płytki podłogowe z płytek ceramicznych mają trójwymiarowy wzór geometryczny; idealny do wprowadzenia punktu centralnego lub ściany funkcji w Twoim domu. Wykonane z ceramiki są bardzo trwałe. Mają luksusowy wygląd z podświetloną teksturą i matowym wykończeniem.

Płytki ścienne są idealne do odświeżenia łazienki, kuchni i salonu.

Uszczelka

wall tile packing

Wystawa zagraniczna

wall tile foreign exhibition

Zapytanie