Ceramiczne toalety Płytki ścienne łazienkowe

Model : 251A
Kolor : beżowy
Materiał : ceramiczny
Obróbka powierzchni : Gloosy and Waterproof
Absorpcja wody : 10%

Szczegóły produktu

Jasne beżowe zabarwienie ceramicznych płytek ściennych w łazience o wymiarach 200 x 300 mm olśniewa śródziemnomorskim stylem, zapewniając ciepło i poczucie luksusu. Teksturowana powierzchnia ma wzór złożony z podniesionych blokujących linii otaczających kwadratową siatkę. teksturowane ceramiczne płytki ścienne w łazience, które nadadzą stylu domowi w każdym pomieszczeniu. Poczuj się jak kafelek ścienny 3d.


Parametry produktu

Materiał

Ceramiczny

Obróbka powierzchniowa

Błyszczący i wodoodporny

Podanie

Backsplash łazienka / kuchnia / salon / sypialnia

Model

251A

Absorpcja wody

10%

Kolor

Beżowy

Standard certyfikatu

CE; ISO 9001

Standard jakości

Klasa AAA

Uszczelka

Karton papierowy i fumigowana drewniana paleta

Zapłata

30% T / T, równowaga względem kopii B / L lub L / C w zasięgu wzroku


ceramic-bathroom-wall-tiles


Jak wybrać płytki ścienne w łazience

1, gęstość tekstury płytki ściennej

Kupując płytkę ścienną odporną na plamy, możesz obserwować płaskość z boku płytki ściennej, aby sprawdzić, czy na powierzchni płytki ściennej znajdują się otwory o niespójnej grubości. Podczas wykrywania gęstości płytek ściennych możemy delikatnie stukać płytki ścienne, aby sprawdzić, czy dźwięk z kranu jest wyraźny. Jeśli dźwięk jest wyraźniejszy, gęstość płytek ściennych jest wyższa, a twardość lepsza. Wybór takiej płytki ściennej w łazience nie jest łatwy do uszkodzenia, ani nie jest łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu.

2, stopień oszklenia

Przy zakupie można zidentyfikować grubość glazury na powierzchni płytek ściennych w celu identyfikacji. Powierzchnię płytki można zdrapać twardym przedmiotem, a jeśli nastąpi zarysowanie, oznacza to, że szkliwo jest niewystarczające. Po wypolerowaniu cieńszej warstwy szkliwa na powierzchni płytki ściennej, powierzchnia płytki będzie łatwa do zabarwienia, trudna do czyszczenia i braku bezpieczeństwa. Niektóre płytki nieszkliwione na ogół nie nadają się do stosowania w wilgotnym i szczelnym środowisku, ponieważ pory na płytkach ściennych nie są w stanie rozchodzić się, gdy pochłaniają wodę, co może również powodować pleśń.

3, współczynnik absorpcji wody płytki ściennej

ponieważ łazienka jest stosunkowo wilgotnym miejscem, dlatego przy zakupie płytek ściennych należy zwrócić uwagę na szybkość wchłaniania wody przez płytki ścienne, głównie dlatego, że jeśli szybkość wchłaniania wody przez płytki ścienne Wysoka, spowoduje to, że łazienka nie będzie łatwa suchy. Ogólnie rzecz biorąc, wysokiej jakości płytki ścienne mają niższy współczynnik absorpcji wody, a takie płytki ścienne można szybko wysuszyć po zanurzeniu w wodzie. Kiedy wykryjemy szybkość wchłaniania wody przez płytkę ścienną, możemy upuścić kroplę wody z tyłu płytki ściennej. Po odstaniu przez kilka minut obserwuj stopień dyfuzji kropelek wody. Jeśli stopień rozproszenia kropelek wody jest duży, absorpcja wody przez płytki ścienne jest wyższa. Jakość jest niska.


Dlaczego właśnie my?

A. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i eksporcie płytek ściennych i porcelanowych oraz płytek rustykalnych.

B. Wysoka jakość

C. bezkonkurencyjne ceny

D. dobra obsługa

E. bardzo mocne pudełko kartonowe i paleta ze sklejki


FAQ

P1: Jaki jest twój czas dostawy?

A1: Możemy dostarczyć z magazynu w ciągu 7 dni, a produkcja zakończona w ciągu 15-30 dni po otrzymaniu depozytu.

Q2: Jakie są twoje warunki płatności?

A2: Nasze warunki płatności to T / T, L / C. Zwykle 30% jako depozyt i 70% salda przed załadowaniem. Jeśli małe zamówienie, western union jest dostępny.

P3: Jakie są twoje warunki cenowe?

A3: FOB, CIF, CNF, zgodnie z wymaganiami klienta.

P4: Czy możesz zrobić dla nas OEM?

A4: Tak, możemy wykonać OEM zgodnie ze standardem jakości klienta i pakowania.

Zapytanie