Antypoślizgowe Livingroom Woodlike Płytki do podłóg

WODOODPORNE I CZYSTO DO CZYSZCZENIA - Nie martw się, jeśli rozlejesz kilka kropel wody lub odrobinę mleka na nowe płytki; są wodoodporne, a najlepsze jest to, że można je łatwo czyścić wilgotną szmatką. Wszystko, co musisz zrobić, to delikatnie je wytrzeć i voila; znów są jak nowe.

Szczegóły produktu

Nazwa produktu

Antypoślizgowe, drewniane płytki podłogowe do salonu


Szczegóły Produktu

Typ: Dachówka z drewna

Rozmiary: 150x600mm

Grubości: 10 mm płytka drewniana

Absorpcja wody: 6-8%

Powierzchnia: gładka płytka z drewna

Funkcja: Odporny na kwasy, Antybakteryjny, Cegła ogniotrwała, Izolacja cieplna, Antypoślizgowa, Odporna na zużycie płytka do drewna

Certyfikaty: CE i ISO9001

Obszar użytkowania: Odpowiedni dla rynku, szpitala, metra, szkoły, budynku biurowego, hotelu, nieruchomości, baru i salonu itp.

Pakiet: standardowy karton do eksportu papieru z drewnianą paletą

Warunki płatności: T / T lub nieodwołalne L / C w zasięgu wzroku

Czas dostawy: 20 dni po złożeniu


cechy produktu

1. WODOODPORNE I CZYSTO DO CZYSZCZENIA - Nie martw się, jeśli rozlejesz kilka kropel wody lub odrobinę mleka na nowe płytki; są wodoodporne, a najlepsze jest to, że można je łatwo czyścić wilgotną szmatką. Wszystko, co musisz zrobić, to delikatnie je wytrzeć i voila; znów są jak nowe.

2. Wodoodporna mata najwyższej jakości odporna na plamy; idealny do podłóg gimnastycznych, ćwiczeń fitness, a nawet do dekoracji wnętrz.

3. Wygodna, bezpieczna, pełna powierzchnia.

4. Brand New i wysoka jakość.

5. Wykonane z dobrego materiału, trwałe, wodoodporne, wielokrotnego użytku i łatwe do czyszczenia.

6. Materiałem z cegły jest SAFTY, brak wykrycia szkodliwych metali ciężkich (ołów, kadm, rtęć) w stosunku do wartości standardowych, wysokiej jakości paneli ściennych do dekoracji wnętrz.

7. Wodoodporny, odporny na wilgoć i dźwiękochłonny. Łatwe czyszczenie i konserwacja za pomocą mokrej szmatki, ekonomicznego materiału do pokrywania ścian.

8. Zalecane zastosowanie: Wyróżnione ściany, brudne ściany, ściany telewizyjne, tło sof, ściany salonu, ściany sypialni, kuchnia, pokój dziecięcy, schody i szkło, powierzchnie malowane, deska drewniana, tapeta itp.

Zdjęcia produktówAntypoślizgowe Livingroom Woodlike Płytki do podłóg

Antypoślizgowe Livingroom Woodlike Płytki do podłóg

Zapytanie