Płytki z efektem błyszczącego drewna

w przeciwieństwie do naturalnego drewna, błyszczące płytki z efektem drewna nie są wklęsłe ani zniekształcone. Nie plami ani nie rysuje. Dotykając, powierzchnia błyszczących płytek z efektem drewna przypomina słoje drewna, pokazując prawdziwe poczucie rzeczywistości. W każdym razie: To piękna porcelanowa ceramiczna płytka z drewna z dobrym ...

Szczegóły produktu

w przeciwieństwie do naturalnego drewna, błyszczące płytki z efektem drewna nie są wklęsłe ani zniekształcone. Nie plami ani nie rysuje. Dotykając, powierzchnia błyszczących płytek z efektem drewna przypomina słoje drewna, pokazując prawdziwe poczucie rzeczywistości. W każdym razie: To piękna porcelanowa płytka ceramiczna z drewna w dobrej cenie.

Tutaj możesz zobaczyć ponad 50 rodzajów porcelanowych płytek ceramicznych.


Parametr produktu

Model

HMF915013

Materiał

Ceramiczny

Rozmiar

150x900mm


glossy wood effect tiles

glossy wood effect tiles

Używając porcelanowej lub ceramicznej płytki drewnianej, uzyskasz wygląd autentycznego drewna w płytkach. Teraz możesz cieszyć się ciepłym wyglądem drewna, łatwiejszymi w utrzymaniu i trwalszymi podłogami z płytek rustykalnych.

Technologia atramentowa zapewnia szerszą gamę kolorów, drobniejsze detale i więcej wyglądu drewna, który ma więcej właściwości i autentyczności w samej porcelanowej ceramicznej płytce z drewna.

Pakowanie i wysyłka

wood tile package

Większość naszych produktów jest eksportowana na Bliski Wschód, Azję Południowo-Wschodnią, Europę, Afrykę i Amerykę.

O fabryce

wood tile factory

Jesteśmy znaną i profesjonalną firmą zajmującą się produkcją.

Wyposażony w wiele samodzielnie opracowanych nowoczesnych automatycznych linii produkcyjnych

Orzecznictwo

wood tile Certification


FAQ

P: Jakie jest Twoje MOQ?
Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.

P: Jaki masz pakiet?
Odp .: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Jaki jest twój czas dostawy?
Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towary mogą zostać załadowane w ciągu 7 dni po otrzymaniu depozytu. W przeciwnym razie zajęłoby nam to około 20-25 dni.

Zapytanie