Szaro-biała ceramiczna płytka podłogowa

Ta szaro-biała ceramiczna płytka podłogowa to ceramiczna płytka o wyglądzie drewna. Łącząc eleganckie, gładkie wykończenie z pięknym szarym odcieniem, ta szarobiała ceramiczna płytka podłogowa zapewnia trwałość ceramiki o wyglądzie drewna. Głupie szkliwo i niewielkie zmiany tonalne sprawiają, że płytki i różne ...

Szczegóły produktu

Ta szaro-biała ceramiczna płytka podłogowa to ceramiczna płytka o wyglądzie drewna. Łącząc eleganckie, gładkie wykończenie z pięknym szarym odcieniem, ta szarobiała ceramiczna płytka podłogowa zapewnia trwałość ceramiki o wyglądzie drewna. Głupie szkliwo i niewielkie zmiany tonalne sprawiają, że kafelki i różne dekoracje są elegancko zintegrowane. Ceramiczne płytki podłogowe są idealne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Oferują najwyższej jakości porcelanowe płytki ceramiczne na świecie i wyglądają jak drewno.


Parametr produktu

Model

HMF615856

Rodzaj

Płytka Drewniana

Rozmiar jednoczęściowy

150 * 600 MM

Grubość

9,5-10 mm

Materiał

Ceramiczny

gray and white ceramic floor tile

gray and white ceramic floor tile

ceramiczne płytki podłogowe są bardzo realistyczne, naturalne piękno słojów i sęków wygląda jak prawdziwe rzeczy. Poziom szczegółowości jest imponujący, dzięki czemu możesz docenić i sprawdzić rustykalne drewniane płytki podłogowe. Aby wprowadzić naturalne elementy do Twojego projektu dekoracyjnego, porcelanowa płytka ceramiczna jest idealnym wyborem. Każda podłoga z desek ceramicznych ma wymiary 150 x 600 mm. Wykończenie z efektem słojów ceramicznych płytki podłogowe mogą nadać głębi wielu stylom wnętrz, w tym nowoczesnej wsi, przemysłowi, tradycji i nowoczesności.


Pakowanie Wysyłka

wooden tile package

O fabryce

wood tile factory
Zapytanie