Nieociosana ceramiczna drewno płytka

rustykalna ceramiczna płytka z drewna 1. Parametr produktu - 1) Wszystkie płytki drewniane są najwyższej jakości (AAA). Przeszedł standard przemysłowy (GB / T4100.1-1999) i europejski standard. - 2) Bez krawędzi, bez otworków i czarnych punktów na powierzchni, bez różnicy koloru w jednym kolorze, płaskości ≤ ± 0,3%, absorpcji wody ≤1%, ...

Szczegóły produktu

1. Parametr produktu

Kod

HYJ15603M

Imię

rustykalna ceramiczna płytka drewniana

Materiał

Ceramiczny

Rodzaj

Dachówka drewniana

Technika

Matt

Kolor

Dowolny kolor dostępny w wielu wzorach

Rozmiar

Dachówka drewniana 150x600 mm

Wykończenie powierzchni

polerowana i gładka, ceramiczna płytka drewniana

Absorpcja wody

3% ceramiczna płytka drewniana

Pakiet

Kartony i paleta ze sklejki

Podanie

Zarówno ściana, jak i podłoga

- 1) Wszystkie płytki drewniane są najwyższej jakości (AAA). Przeszedł standard przemysłowy (GB / T4100.1-1999) i europejski standard.

- 2) Bez krawędzi, bez otworków i czarnych punktów na powierzchni, bez różnicy koloru w jednym kolorze, płaskości ≤ ± 0,3%, absorpcji wody ≤1%, odporności na ścieranie, zanieczyszczenia.

- 3) Dobry do dekoracji ścian i podłóg w pomieszczeniach. Elegancja, promuj swój styl dekoracji.

2. Przewaga produktu

Rustykalne płytki ceramiczne z drewna

Ceramiczna płytka z drewna jest szeroko stosowana w zewnętrznym i wewnętrznym gruncie domu, sypialni, gabinetu, łazienki, balkonu, supermarketu, restauracji, placu, galerii handlowej, pensjonatów, hoteli, barów.

- Nasza grubość drewna również może osiągnąć 10,3 mm

- Nasza technologia obejmuje ostrze, będzie bardziej prosta, jest NO.1 w domu.

- Obecna aranżacja wnętrz coraz bardziej skłania się ku prostemu projektowi, drewniane płytki coraz częściej stają się modą, są szeroko stosowane w halach, przejściach i innych miejscach projektów renowacyjnych.

3. Informacje o pakowaniu kafli drewnianych

ROZMIAR (MM)

grubość (mm)

PCS / BOX

M² / BOX

KGS / BOX

BOXES / PALLET

150 * 600

10

11

0,99

21.5

60

150 * 800

10

10

1.2

26,5

48

200 * 1000

10

8

1.6

35

33

4. Kontrola jakości

281576.png

Mamy profesjonalny zespół kontroli jakości, profesjonalne wymagania kontroli jakości, nasza kontrola jakości produktu, nigdy nie została wypróbowana. Płaskość, dziurki, czarne plamy, kolor i zadrapania i inne problemy z jakością, nie musisz się martwić, proszę mieć pewność w naszych działach kontroli jakości. Nasza firma jest surowym wymogiem kontroli jakości, absolutnie spełniają wymagania klienta przed wysyłką.

5. Sposób układania płytek drewnianych

282026.png

6. Nasz klient

282046.png

Bycie absolutnie profesjonalnym w danej dziedzinie sprawia, że firma jest dziś silna i silna. Właśnie o to chodzi w Foshan hanse Industial Co., LTDd. Bądź mądry w wyborze nas dzisiaj!

7. Showroom

8. Nasza usługa

--Hanse Ceramics ma ponad 15 lat doświadczenia w eksporcie w dziedzinie płytek, znamy wszystkie międzynarodowe zasady handlu w różnych krajach.

--Hanse Ceramics może zajmować się sprzedażą hurtową, detaliczną, projektami zagranicznymi i prywatną dekoracją domu oraz niektórymi specjalnymi projektami produktów od wszystkich klientów.

- Zawsze koncentrujemy się na jakości naszych płytek i najlepszej obsłudze dla naszych szanowanych klientów.

Zapytanie