Drewno jak płytki ceramiczne

drewno jak płytka ceramiczna 1 Parametr produktu 2. Zalety technologii płytek ceramicznych Grubsze warstwy szkliwa Glaze Layer są wodoodporne, a waga warstwy szkliwa jest o 20% wyższa niż w przypadku zwykłej warstwy glazury. Importowanie materiałów szkliwa Importowanie szkliwa to dwukrotność kosztu zwykłego szkliwa. Specjalny...

Szczegóły produktu

Drewno takie jak płytki ceramiczne to jeden z najgorętszych trendów na dzisiejszej podłodze, więc wszyscy jesteśmy na tej samej stronie, tutaj jest krótki opis drewnianej podłogi z płytek ceramicznych. Jak sama nazwa wskazuje, drewno jak płytki ceramiczne to płytki porcelanowe lub ceramiczne i wyglądają jak drewno, dzięki szkliwom pomalowanym cyfrowymi obrazami lub drukarkami atramentowymi. Według Daltile postęp technologiczny umożliwił drukarni naśladowanie wyglądu ręcznie robionych podłóg drewnianych.

Parametr produktu

Materiał

Płytki ceramiczne

Rodzaj płytki

Płytka ceramiczna do ściany i podłogi

Absorpcja wody

6-8%

Grubość (mm)

10 mm

Trwałość

Jedną z teorii, dlaczego drewno jak płytki ceramiczne stało się tak popularne w ostatnich latach, jest dzięki swojej wytrzymałości. nie jak drewno liściaste, podłoga z drewna jest płytką ceramiczną, która nie ogranicza się wyłącznie do używania w pewnych pomieszczeniach, takich jak pokoje dzienne czy sypialnie. Zamiast tego ceramiczne płytki podłogowe nadają podłodze dodatkową innowacyjność.

Konserwacja

W rzeczywistości, jedna z racjonalnych powierzchni drewnianych płytek wygląda tak dobrze w obrębie wymienionych wcześniej obszarów, ponieważ w wyniku wilgoci nie ma wpływu na płytki w ten sam sposób, w jaki wpływa na drewno. Jeśli deska wygląda jak płytka jest narażona na wilgoć, spowoduje to zniekształcenie, pękanie, rozszerzanie się lub zabarwienie zgodnie z Daltile.

drewno jak płytki ceramiczne (3)

drewno jak płytki ceramiczne (5)
Fabryka

drewno jak płytki ceramiczne (2)


FAQ

Q. Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
A. Jesteśmy producentem zatwierdzonym przez CE, specjalizującym się w płytkach. Usługi OEM i ODM są dostępne.

P. Jak zapewniasz jakość?
A. Sprawdzamy jakość podczas odbierania materiałów, procesu produkcji, pakowania i załadunku.

P. Gdzie znajduje się fabryka? Jak mogę się tam dostać?
Odp .: Nasza fabryka znajduje się w Foshan i możemy zorganizować kierowcę, który cię tam zabierze.

Q. Jakie są różnice między płytkami ceramicznymi a płytkami z porcelany?
Odp .: Wchłanianie wody z płytek ceramicznych ≥ 3%, <0,5% to="" płytki="">


P: Jaki rodzaj paczki masz?
A: pakiet neutralny, pakiet dla klientów i pakiet "BOSS CERAMICS",

P: Czy możesz pomóc klientom w mieszaniu ładunków w jednym kontenerze?
Odp .: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P: Jaki jest twój czas dostawy?
Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towar może zostać załadowany w ciągu 7 dni od otrzymania depozytu. W przeciwnym razie będzie to około 20-25 dni, które musimy dla Ciebie wyprodukować.


Zapytanie