Drewniana deska ceramiczna

drewniana deska ceramiczna Opakowanie: standardowy karton na eksport z drewnianą paletą Warunki płatności: T / T lub nieodwołalne L / C na widok Czas dostawy: Z 20 dni po złożeniu 2. Cecha produktu: Płytka ceramiczna z desek drewnianych jest punktem wyjścia dla każdego projektu stworzyć spersonalizowaną atmosferę wnętrza ....

Szczegóły produktu

Deska z drewna deski ceramicznej są niezwykle wytrzymałe i trwałe, ponieważ wytrzymują typowe zużycie i nie blakną pod wpływem bezpośredniego światła słonecznego lub sztucznego światła. W przeciwieństwie do drewna, płytka ceramiczna z desek drewnianych nie może być zatopiona ani porysowana, chroniąc leżącą niżej warstwę fotograficzną. Ta wytrzymała powierzchnia na podłodze jest odporna na plamy i jest łatwa do czyszczenia

Parametr produktu

Rozmiar jednoczęściowy

150 x 600 mm

Grubość

9,5-10 mm

Absorpcja wody

1-3% płytki ceramiczne

Stopień

GRADE AAA

Dachówka z desek drewnianych to punkt wyjścia dla każdego projektu, aby stworzyć spersonalizowaną atmosferę wnętrza. A drewniana faktura z drewna oferuje ci ogromną szerokość geograficzną. Te laminowane płyty drewniane charakteryzują się wyjątkową estetyką i nie mają sobie równych. Szeroko zakrojone dekory zawierają coś na każdy gust. Niezależnie od tego, czy wolisz idealnie emulowane ziarno drewna, czy inne, mamy najlepszą możliwą płytkę z drewna szarego dla każdego ustawienia i wymagań.

płytki rustykalne w drewnie są łatwe do zainstalowania i są szybko wykonywane w porównaniu z innymi rodzajami podłóg.

Czyszczenie drewnianych płytek jest łatwe, oprócz tych podłóg nie psują się łatwo wilgocią. Możemy myć je wilgotną szmatką bez większego wysiłku z naszej strony.

 


drewniana deska z płytek ceramicznych (2)

drewniana deska z płytek ceramicznych (1)

Wystawa zagraniczna


drewniana deska z płytek ceramicznych (3)FAQ

P: Co z twoją jakością i ceną?
O: 1. O jakości, jesteśmy eksporterem od 13 lat, dobro będzie poddawane szczegółowej inspekcji podczas produkcji i przed załadunkiem, i prześle zdjęcia kontrolne do ciebie, aby potwierdzić.

P: Jaki jest twój czas dostawy?
Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towar może zostać załadowany w ciągu 7 dni od otrzymania depozytu. W przeciwnym razie będzie to około 20-25 dni, które musimy dla Ciebie wyprodukować.

P. Jak zapewniasz jakość?
A. Sprawdzamy jakość podczas odbierania materiałów, procesu produkcji, pakowania i załadunku.

P. Gdzie znajduje się fabryka? Jak mogę się tam dostać?
Odp .: Nasza fabryka znajduje się w Foshan i możemy zorganizować kierowcę, który cię tam zabierze.

Q. Jakie są różnice między płytkami ceramicznymi a płytkami z porcelany?
Odp .: Wchłanianie wody z płytek ceramicznych ≥ 3%, <0,5% to="" płytki="">
 


Zapytanie