Podłogi z porcelany z twardego drewna

Dlaczego klienci lubią podłogi z porcelany z twardego drewna? Dzięki postępowi technologii możesz uzyskać wspaniały, naturalny wygląd i wrażenie twardego drewna, zachowując przy tym trwałość podłóg z porcelany z twardego drewna. Oznacza to, że możesz cieszyć się elegancją i wyrafinowaniem swojego ulubionego ...

Szczegóły produktu

Dlaczego klienci lubią podłogi z porcelany z twardego drewna? Dzięki postępowi technologii możesz uzyskać wspaniały, naturalny wygląd i wrażenie twardego drewna, zachowując przy tym trwałość podłóg z porcelany z twardego drewna. Oznacza to, że możesz cieszyć się elegancją i wyrafinowaniem swojego ulubionego wyglądu z twardego drewna w dowolnym miejscu w domu, szczególnie w obszarach o wysokiej wilgotności, takich jak kuchnie, pralnie i łazienki!


Parametr produktu

Numer modelu

HJ2908M

Kategoria

Płytka Drewniana

Rozmiar

200 x 900 mm

Absorpcja wody

1-3%

Materiał

Ceramiczny

hardwood porcelain tile flooring

hardwood porcelain tile flooring

Kiedy zmieniasz podłogi, zawsze musisz upewnić się, że mądrze inwestujesz. Chociaż podłogi z twardego drewna są piękne, można je łatwo uszkodzić w obszarach o dużym natężeniu ruchu, takich jak kuchnie, które mogą stać się droższe w przypadku projektów remontów kuchni. Pod presją ruchu, zwierząt domowych i chaosu rzeczywista drewniana podłoga zostanie porysowana, zatopiona, wygięta, złamana i połamana.

Ta wytworna glazura z porcelanowymi płytkami podłogowymi stanowi ważne uzupełnienie naszej oryginalnej serii podłogowych z porcelany. Ponieważ znaleźliśmy kilka niesamowitych wzorów rustykalnych podłóg z płytek drewnianych, musimy je również uwzględnić, być może wykorzystując połączenie dwóch serii jako najbardziej wszechstronnego zasobu porcelanowych lub ceramicznych płytek drewnianych. Jesteśmy bardzo ostrożni przy wyborze najlepszego i najbardziej realistycznego projektu drewna. Główną różnicą między panelami z prawdziwego drewna jest to, że te imitujące rustykalne drewniane płytki podłogowe można z powodzeniem stosować również do podłóg i ścian, wymagając tego samego rodzaju instalacji do każdego zastosowania.

Ponadto tradycyjne podłogi z drewna twardego muszą być naprawiane i uszczelniane co kilka lat. Piękno rustykalnych podłóg z płytek drewnianych polega na tym, że eliminują te obawy.


Pakowanie i wysyłka

wood tile package


Showroom

wooden tile showroom


FAQ

P: Jakie są twoje warunki cenowe?

Odp .: FOB, CIF, CNF, EXW w zależności od wymagań klientów.

P: Czy możesz dla nas OEM?

Odp .: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

„Q. Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?

A. Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy uiścić opłatę ekspresową. Możesz dostarczyć klimatyzator jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura. ”

P: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?

A. Jesteśmy certyfikowanym producentem CE, ISO specjalizującym się w płytkach. Dostępne są usługi OEM i ODM.

P: Jak zapewnić jakość?

A. Sprawdzamy jakość podczas przychodzącego materiału, procesu produkcyjnego, pakowania i załadunku.

P: Gdzie znajduje się Twoja fabryka? Jak mogę się tam dostać?

Odp .: Nasza fabryka znajduje się w Foshan i możemy zorganizować dla ciebie kierowcę.


Zapytanie