Płytka z ciemnego drewna

Model : N8153035H
Rozmiar : 150 x 800 mm
Grubość : 9,5-10 mm
Materiał : ceramiczny
Obróbka powierzchni : Matt
Absorpcja wody : 6-8%

Szczegóły produktu

Powierzchnia drewnianej płytki jest gładka i delikatna, bez dziurawych lub czarnych plam, pozbawiona kurzu i łatwa do czyszczenia. Płytka ceramiczna jako całość jest płaska dzięki wysokiemu ciśnieniu i temperaturze 1280 stopni z 6-8% absorpcją wody.

Specjalizujemy się w ceramicznych płytkach ściennych i podłogowych z drewna w różnych kolorach o rozmiarze 150 * 600 mm / 150 * 800 mm / 150 * 900 mm i tak dalej. Wszystkie produkty uzyskały certyfikat ISO9001: 2000. „Najlepsza jakość, najlepsza cena”. To nasza zasada działania. Nasze produkty są eksportowane głównie do Azji Południowo-Wschodniej, na Bliski Wschód i tak dalej. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, prosimy o kontakt mailowy lub inny. Zrobimy dla ciebie najlepiej.


Parametr produktu

Model

N8153035H

Rozmiar

150x800 mm

Materiał

Ceramiczny

Imię

Płytka ceramiczna o wyglądzie ciemnego drewna

Rodzina kolorów

Mieszaj kolory, dostępne we wszystkich wzorach i kolorach

Rodzaj płytki

Płytki podłogowe, ścienne

Obszar użytkowania

Nadaje się do willi, rynku, budynku biurowego, hotelu, baru, łazienki, kuchni, salonu itp.

Grubość

9,5-10 mm płytka o wyglądzie drewna

Absorpcja wody

6-8%

Dostosowane

OEM jest mile widziany

Certyfikat

ISO 9001, CE

Pakiet

Kartony i palety drewniane


Płytka wyglądająca na ciemne drewno


Nasze usługi

Sieć produkcyjna

Sieć produkcyjna HANSE wprowadza najnowsze światowe trendy i innowacje do naszych klientów. Nasza ekspansywna zdolność przekłada się na szeroki wybór i natychmiastową dystrybucję. Dzięki HANSE klienci mają szybki dostęp do unikalnych i, w wielu przypadkach, pierwszych na rynku produktów.

Wybór

HANSE staje się liderem mody w glazurowanej płytce ceramicznej, gresie porcelanowym. Oferujemy najnowsze kolory, wykończenia i faktury, wraz z szerokim asortymentem skoordynowanych elementów wykończeniowych i akcentujących.

Usługa

Usługi HANSE są dostosowane do specjalistycznych potrzeb klientów. Oferujemy ekskluzywne programy, które pomagają dealerom, firmom budowlanym, firmom budowlanym, wykonawcom, architektom i projektantom przekraczać oczekiwania ich klientów, przy jednoczesnym zachowaniu harmonogramu i budżetu. Nasz doświadczony zespół pomaga w całym procesie, od specyfikacji i wyboru materiału po planowanie dostawy. Zapewniamy również pełne wsparcie w zakresie merchandisingu, marketingu i wiedzy o produktach, aby zapewnić sukces każdego projektu.

Wartość

HANSE dokłada wszelkich starań, aby maksymalizować wartość, którą dostarczamy każdemu klientowi. Zespół HANSE stale się rozwija, pozyskuje i uszlachetnia, aby dostarczać najlepsze produkty w najlepszej cenie.

Zapytanie